Priemerný život - v číslach

Autor: Miloslav Bartos | 24.5.2012 o 10:53 | (upravené 24.5.2012 o 15:21) Karma článku: 10,03 | Prečítané:  1036x

Z čiperného - 75 rokov trvajúceho života - predrichmeme približne 23 rokov. Preto pri výbere postele odporúčam nežgrlošiť - je to predsa kus našej existencie a potrebujeme byť fit - na daľších 31 rokov, ktoré strávime nadžgávaním rôznych médií. Stredoeurópan(ka) listuje novinami, …

…hltá správy online, pozerá do iných blikajúcich bední, surfuje o 106, pohmmkáva pri rádiu a poklepkáva nohou pri vlastných cedéčkach, či empétrojkách. Keď si predstavím...

Po narodení - trošku si pospím, prečítam noviny a blogy, pozriem film, vypočujem pár albumov... a v tú sekundu mnou trkne uvedomenie... veď ja mám už 54 rokov. A to som ešte nič nejedol, nepovedal, prácu nehľadal, úrady nenašiel a neodstránil takmer dvojmetrové chlpy z nosa, ktoré za tú dobu narastú.

Proste, okrem spánku a naších multizmyslových zábavok už veľa času na iné neostáva. 8 rokov si spríjemňujem prácou, 5 jedlom a nápojmi, 2 roky varením.

Rátate ešte? Už mám 69 - daľšie tri mesiace v čakárňach, u doktorov, s urazenou pečienkou, kvôli daľším trom mesiacom vymetania podnikov... nejaké to telefonovanie, školy a hneď mám 75.

Medzi spánkom, médiami, prácou, jedlom a štúdiom sú zvyšné činnosti len skromne roztrúsené na ceste života... veď posúďte:

11 dní sa smejeme - to mi pripadá veľmi málo, v porovnaní so 6 mesiacmi strávenými na záchode.

12 týždňov predohra, 2 týždne bozkávanie a čo je naozaj veľmi smutné...

...orgazmus. Len 16 hodín čistého času! Za celý život! A to som ešte vybral to najväčšie číslo, iné zdroje uvádzajú len 10 hodín. Píše sa tu aj: „Muž má počas života 301.125 erekcií, z toho 246.375 v noci." - tá, až-do-poslednej-erekcie-presne-určená-hodnota - je zarážajúca. Niekto odkrýval v noci perinu a robil si čiarky(?). Milujem štatistiky.

Život je pestrá, niekoľko-poschodová torta, zaliata čokoládou rozprávania - oslaďuje naše činnosti. Až na spanie - kombinovateľné jedine s prácou.

Dobrú noc, vospolok! 8^)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

KOMENTÁRE

Ficovi nestačila porážka Danka, potreboval ho úplne zosmiešniť

Čo by Fico nesmel urobiť, ak by postupoval podľa ústavy.

KOMENTÁRE

Keď je prezident Zeman bojovníkom za pravdu

Najnovšie ocenenie je mnohým Čechom na smiech.


Už ste čítali?