Priemerný život - v číslach

Autor: Miloslav Bartos | 24.5.2012 o 10:53 | (upravené 24.5.2012 o 15:21) Karma článku: 10,03 | Prečítané:  1022x

Z čiperného - 75 rokov trvajúceho života - predrichmeme približne 23 rokov. Preto pri výbere postele odporúčam nežgrlošiť - je to predsa kus našej existencie a potrebujeme byť fit - na daľších 31 rokov, ktoré strávime nadžgávaním rôznych médií. Stredoeurópan(ka) listuje novinami, …

…hltá správy online, pozerá do iných blikajúcich bední, surfuje o 106, pohmmkáva pri rádiu a poklepkáva nohou pri vlastných cedéčkach, či empétrojkách. Keď si predstavím...

Po narodení - trošku si pospím, prečítam noviny a blogy, pozriem film, vypočujem pár albumov... a v tú sekundu mnou trkne uvedomenie... veď ja mám už 54 rokov. A to som ešte nič nejedol, nepovedal, prácu nehľadal, úrady nenašiel a neodstránil takmer dvojmetrové chlpy z nosa, ktoré za tú dobu narastú.

Proste, okrem spánku a naších multizmyslových zábavok už veľa času na iné neostáva. 8 rokov si spríjemňujem prácou, 5 jedlom a nápojmi, 2 roky varením.

Rátate ešte? Už mám 69 - daľšie tri mesiace v čakárňach, u doktorov, s urazenou pečienkou, kvôli daľším trom mesiacom vymetania podnikov... nejaké to telefonovanie, školy a hneď mám 75.

Medzi spánkom, médiami, prácou, jedlom a štúdiom sú zvyšné činnosti len skromne roztrúsené na ceste života... veď posúďte:

11 dní sa smejeme - to mi pripadá veľmi málo, v porovnaní so 6 mesiacmi strávenými na záchode.

12 týždňov predohra, 2 týždne bozkávanie a čo je naozaj veľmi smutné...

...orgazmus. Len 16 hodín čistého času! Za celý život! A to som ešte vybral to najväčšie číslo, iné zdroje uvádzajú len 10 hodín. Píše sa tu aj: „Muž má počas života 301.125 erekcií, z toho 246.375 v noci." - tá, až-do-poslednej-erekcie-presne-určená-hodnota - je zarážajúca. Niekto odkrýval v noci perinu a robil si čiarky(?). Milujem štatistiky.

Život je pestrá, niekoľko-poschodová torta, zaliata čokoládou rozprávania - oslaďuje naše činnosti. Až na spanie - kombinovateľné jedine s prácou.

Dobrú noc, vospolok! 8^)

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

DOMOV

Gabčíkovčania: S utečencami problém nebol, viac vystrájajú mladí Srbi

V priestoroch zariadenia pre utečencov v Gabčíkove je ubytovaných niekoľko stoviek Srbov.

ŠPORT

Je starší ako jeho tréner. Dôchodca z Piešťan si trúfa aj na extraligu

Od mnohých spoluhráčov v klube je starší o štyridsať i viac rokov.

EKONOMIKA

Prečo dávame Slovákom v cudzine milión eur a kde sa združujú najviac

Do Ameriky, Austrálie či Ázie posiela štát každoročne státisíce eur.


Už ste čítali?